ROT BAŞI
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 6882152 |
| VOLVO | 6889484 |
| VOLVO | 1699401 |
| VOLVO | 1696901 |
| VOLVO | 1131742 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BÜYÜK KONİK | 28,8 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 23,93 mm |
| UZUNLUK | 170 mm |
| MAFSAL DİŞİ 1 | M52 x 1,5 mm RHT |