ROT BAŞI
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 6882151 |
| VOLVO | 6889483 |
| VOLVO | 1699400 |
| VOLVO | 1696900 |
| VOLVO | 1131741 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| MAFSAL DİŞİ 1 | M52 x 1,5 mm LFT |
| BÜYÜK KONİK | 28,8 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 23,93 mm |
| UZUNLUK | 170 mm |