ROT BAŞI
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0004631029 |
| MERCEDES | 6013300435 |
| MERCEDES | 6013305335 |
| MERCEDES | 6013300635 |
| STEYR | 29243718 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| MAFSAL DİŞİ 1 | M20 x 1,5 mm RHT |
| BÜYÜK KONİK | 18,2 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 16,2 mm |
| UZUNLUK | 95 mm |