BİLYA Ø30 x Ø72 x 19 mm
- Ürün Adı
- BİLYA Ø30 x Ø72 x 19 mm
- Ürün No
- 300 00 011
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580101537
- Ağırlık (kg)
- 0.3500
- Kutu İçi Miktar
- 2
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| DAF | 1652986 |
| RVI | 7420512915 |
| RVI | 7401652986 |
| VOLVO | 8178864 |
| VOLVO | 20512915 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| YÜKSEKLİK | 19 mm |
| ÇAP | Ø72mm |
| İÇ ÇAP | Ø30 mm |