HAVA KAPLİN LASTİĞİ
- Ürün Adı
- HAVA KAPLİN LASTİĞİ
- Ürün No
- 482 00 012
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580241240
- Ağırlık (kg)
- 0.0065
- Kutu İçi Miktar
- 20
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MAN | 85500013813 |
| MAN | 82965010067 |
| DAF | FBU9822 |
| DAF | 0183604 |
| RVI | 0942550093 |
| MERCEDES | 0004292484 |
| MERCEDES | 0004292184 |
| MERCEDES | 0004290327 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| YÜKSEKLİK | 9 mm |
| İÇ ÇAP | Ø18 mm |
| ÇAP | Ø41 mm |