DEBRİYAJ ÇATAL KÜTÜĞÜ
- Ürün Adı
- DEBRİYAJ ÇATAL KÜTÜĞÜ
- Ürün No
- 211 00 004
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580064399
- Ağırlık (kg)
- 0.8500
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| BMC | ZF6060306096 |
| MERCEDES | 0002540136 |
| MERCEDES | 0002540036 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| MAFSAL DİŞİ | 12 x 1,75 mm |
| Ax | 36 mm |
| YÜKSEKLİK | 81 mm |
| İÇ ÇAP | Ø18 mm |