KABİN KEÇESİ
- Ürün Adı
- KABİN KEÇESİ
- Ürün No
- 325 66 001
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580111635
- Ağırlık (kg)
- 0.0040
- Kutu İçi Miktar
- 10
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| DAF | 1271385 |
| DAF | 1271753 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| YÜKSEKLİK | 5,7 mm |
| ÇAP | Ø62 mm |
| İÇ ÇAP | Ø48,5 mm |