ROT BAŞI
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| RVI | 5001830480 |
| RVI | 5001845430 |
| MERCEDES | 0024600648 |
| MERCEDES | 0014601648 |
| MERCEDES | 0014601548 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| UZUNLUK | 75 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 28,9 mm |
| BÜYÜK KONİK | 32,2 mm |
| MAFSAL DİŞİ 1 | M26 x 1,5 mm RHT |