VİTES BİLYA TOZ LASTİĞİ
- Ürün Adı
- VİTES BİLYA TOZ LASTİĞİ
- Ürün No
- 242 44 001
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580067482
- Ağırlık (kg)
- 0.0480
- Kutu İçi Miktar
- 10
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 3852680696 |
| MERCEDES | 6202680196 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| YÜKSEKLİK | 20 mm |
| İÇ ÇAP | Ø20 mm |
| ÇAP | Ø58 mm |