BİJON 68 x 42 x M22 x 1,5 mm
- Ürün Adı
- BİJON 68 x 42 x M22 x 1,5 mm
- Ürün No
- 351 83 010
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580159644
- Ağırlık (kg)
- 0.2640
- Kutu İçi Miktar
- 20
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| SAF | 1303111811 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| MAFSAL DİŞİ | M22 x 1,5 mm |
| ÇAP | 10 mm |
| C | 22,2 mm |
| A | 68 mm |
| B | 42 mm |
Diğer Ürünler