MAKARALI RULMAN
- Ürün Adı
- MAKARALI RULMAN
- Ürün No
- 702 01 043
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580245828
- Ağırlık (kg)
- 0.4175
- Kutu İçi Miktar
- 4
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| RVI | 5010566166 |
| RVI | 7420844705 |
| RVI | 5010358235 |
| VOLVO | 20844705 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| YÜKSEKLİK | 23,5 mm |
| ÇAP | Ø 80 mm |
| İÇ ÇAP | Ø 50,5 mm |