KÜRESEL MAFSAL, EGZOZ FRENİ
- Ürün Adı
- KÜRESEL MAFSAL, EGZOZ FRENİ
- Ürün No
- 106 44 170
- Ürün Grubu
- EAN No
- Ağırlık (kg)
- 0.0000
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | A5419910015 |
| MERCEDES | 5419910015 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| UZUNLUK | 48 mm |
| DIMENSION | M10 x 1,5 x 20 mm - SW17 |
| ÇAP | Ø16 mm |