ROT KOLU KISA
- Ürün Adı
- ROT KOLU KISA
- Ürün No
- 297 00 079
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580077207
- Ağırlık (kg)
- 6.0000
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 6764600605 |
| MERCEDES | 6764600105 |
| MERCEDES | 6764601505 |
| MERCEDES | 6764601105 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BÜYÜK KONİK | 26,2 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 23,5 mm |
| UZUNLUK | 740 mm |
| BORU ÇAPI | 40 mm |