ROT KOLU KISA
- Ürün Adı
- ROT KOLU KISA
- Ürün No
- 297 00 076
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580077184
- Ağırlık (kg)
- 10.0000
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| IVECO | 41042919 |
| IVECO | 08132397 |
| IVECO | 08131582 |
| IVECO | 41005463 |
| IVECO | 8132397 |
| IVECO | 8131582 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 52 mm |
| UZUNLUK | 890 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 27,1 mm |
| BÜYÜK KONİK | 30,2 mm |