UZUN ROT
- Ürün Adı
- UZUN ROT
- Ürün No
- 297 00 087
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580077252
- Ağırlık (kg)
- 13.6000
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MAN | 81467106903 |
| MAN | 81467106265 |
| MAN | 81467106266 |
| MAN | 81467106359 |
| MAN | 81467106360 |
| MAN | 81467106362 |
| MAN | 81467106396 |
| MAN | 81467106397 |
| MAN | 81467106816 |
| MAN | 81467106904 |
| MAN | 81467116724 |
| MAN | 81467106949 |
| MAN | 81467106905 |
| MAN | 81467106815 |
| MAN | 81467116795 |
| MAN | 81467116853 |
| MAN | 81467106817 |
| MAN | 81467106948 |
| MAN | 81467106131 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BÜYÜK KONİK | 30,2 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 27,1 mm |
| UZUNLUK | 1570 mm |
| BORU ÇAPI | 50 mm |