ROT KOLU KISA
- Ürün Adı
- ROT KOLU KISA
- Ürün No
- 297 00 099
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580077337
- Ağırlık (kg)
- 4.5000
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 6194605205 |
| MERCEDES | 6194602905 |
| MERCEDES | 6194602505 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 42 mm |
| UZUNLUK | 805 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 27,1 mm |
| BÜYÜK KONİK | 30,2 mm |