ROT BAŞI
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MAN | X411 |
| DAF | 2014948 |
| IVECO | 4688949 |
| IVECO | 4664292 |
| RVI | 5001832579 |
| MERCEDES | 0003401206 |
| MERCEDES | 3401206 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| MAFSAL DİŞİ 1 | M38 x 1,5 mm LFT |
| BÜYÜK KONİK | 30,2 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 27,1 mm |
| UZUNLUK | 126 mm |