ROT KOLU UZUN
- Ürün Adı
- ROT KOLU UZUN
- Ürün No
- 297 00 595
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580078303
- Ağırlık (kg)
- 14.5000
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| RVI | 0023123224 |
| RVI | 5010145077 |
| RVI | 5000786902 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 48 mm |
| UZUNLUK | 1600 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 27,1 mm |
| BÜYÜK KONİK | 30,2 mm |