ROT BAŞI
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0004604648 |
| MERCEDES | 0004608648 |
| MERCEDES | 0004604248 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| UZUNLUK | M14 x 1,5 mm |
| MAFSAL DİŞİ 1 | Ø34,2 mm |
| BÜYÜK KONİK | 18,2 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 16,2 mm |