ROT KOLU KISA
- Ürün Adı
- ROT KOLU KISA
- Ürün No
- 297 00 632
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580078525
- Ağırlık (kg)
- 2.1200
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 6014601505 |
| MERCEDES | 6014600605 |
| MERCEDES | 6014600705 |
| MERCEDES | 6014600805 |
| MERCEDES | 6014600905 |
| MERCEDES | 6014601005 |
| MERCEDES | 6014601105 |
| MERCEDES | 6014601205 |
| MERCEDES | 6014601305 |
| MERCEDES | 6014600505 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 28 mm |
| UZUNLUK | 418 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 16,2 mm |
| BÜYÜK KONİK | 18,2 mm |