ROT KOLU KISA
- Ürün Adı
- ROT KOLU KISA
- Ürün No
- 297 00 395
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580077559
- Ağırlık (kg)
- 7.1500
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 1588262 |
| VOLVO | 1577080 |
| VOLVO | 1588017 |
| VOLVO | 1626492 |
| VOLVO | 85114142 |
| VOLVO | 8126381 |
| VOLVO | 6884510 |
| VOLVO | 6884006 |
| VOLVO | 1606278 |
| VOLVO | 1581126 |
| VOLVO | 1505857 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BÜYÜK KONİK | 31,7 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 27,3 mm |
| UZUNLUK | 689 mm |
| BORU ÇAPI | 42 mm |