ROT KOLU UZUN
- Ürün Adı
- ROT KOLU UZUN
- Ürün No
- 297 00 679
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580078617
- Ağırlık (kg)
- 12.6500
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 3988711 |
| VOLVO | 3986450 |
| VOLVO | 39623434 |
| VOLVO | 3962343 |
| VOLVO | 1628637 |
| VOLVO | 1626637 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 42 mm |
| UZUNLUK | 1545 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 23,93 mm |
| BÜYÜK KONİK | 28,8 mm |