ROT BAŞI
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 366758 |
| VOLVO | 3988965 |
| VOLVO | 3110002 |
| VOLVO | 30907279 |
| VOLVO | 3090727 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| UZUNLUK | 115 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 23,94 mm |
| MAFSAL DİŞİ 1 | M30 x 1,5 mm RHT |
| BÜYÜK KONİK | 28,8 mm |