ROT BAŞI - R -
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0014604248 |
| MERCEDES | 0014608948 |
| MERCEDES | 0014608548 |
| MERCEDES | 0024600548 |
| MERCEDES | 0014605048 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| UZUNLUK | 141 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 23,94 mm |
| BÜYÜK KONİK | 28,8 mm |
| MAFSAL DİŞİ 1 | M28 x 1,5 mm RHT |