ROT KOLU
- Ürün Adı
- ROT KOLU
- Ürün No
- 297 15 159
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580098295
- Ağırlık (kg)
- 0.0000
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0034604805S |
| MERCEDES | 0024604405S |
| MERCEDES | 0024604305S |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 36 mm |
| UZUNLUK | 934 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 23,94 mm |
| BÜYÜK KONİK | 28,8 mm |