ROT KOLU UZUN
- Ürün Adı
- ROT KOLU UZUN
- Ürün No
- 297 04 728
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580085851
- Ağırlık (kg)
- 0.0000
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| IVECO | 04741957 |
| IVECO | 4741956 |
| IVECO | 4741957 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BÜYÜK KONİK | 302 mm |
| BORU ÇAPI | 50 mm |
| UZUNLUK | 1390 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 27,1 mm |