ROT BAŞI
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MAN | 81953016184 |
| MAN | 81953016251 |
| MAN | 81953016276 |
| DAF | 2014949 |
| IVECO | 4688948 |
| IVECO | 4664295 |
| IVECO | 5001831481 |
| IVECO | 42551576 |
| MERCEDES | 5001832580 |
| MERCEDES | 3401207 |
| MERCEDES | 0003401207 |
| MERCEDES | 0013301835 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| KÜÇÜK KONİK | 27,1 mm |
| UZUNLUK | 126 mm |
| MAFSAL DİŞİ 1 | M38 x 1,5 mm RHT |
| BÜYÜK KONİK | 30,2 mm |