ROT KOLU KISA
- Ürün Adı
- ROT KOLU KISA
- Ürün No
- 297 04 803
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580085998
- Ağırlık (kg)
- 10.6500
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MAN | 81466106807 |
| MAN | 81466106837 |
| MAN | 81466116087 |
| MAN | 81466116088 |
| MAN | 81466116096 |
| MAN | 81466116132 |
| MAN | 81466116133 |
| MAN | 81466116197 |
| MAN | 81466116198 |
| MAN | 81466116097 |
| MAN | 81466116205 |
| MAN | 81466116090 |
| MAN | 81466106808 |
| MAN | 81466116099 |
| MAN | 81466116136 |
| MAN | 81466106836 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BÜYÜK KONİK | 30,2 mm |
| BORU ÇAPI | 50 mm |
| UZUNLUK | 936 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 27,1 mm |