KOMPLE ROT
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 6673300603 |
| MERCEDES | 6673300503 |
| MERCEDES | 6673300403 |
| MERCEDES | 6673300303 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 36 mm |
| UZUNLUK | 1600 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 16,2 mm |
| BÜYÜK KONİK | 18,2 mm |