ROT BAŞI
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MAN | 82953016004 |
| RVI | 5001836801 |
| MERCEDES | 3103300435 |
| MERCEDES | 0004604148 |
| MERCEDES | 0004602148 |
| MERCEDES | 0003305035 |
| MERCEDES | 3103300835 |
| MERCEDES | 3103301335 |
| MERCEDES | 0004604548 |
| MERCEDES | 0004608548 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| UZUNLUK | 95 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 16,2 mm |
| BÜYÜK KONİK | 18,2 mm |
| MAFSAL DİŞİ 2 | M14 x 1,5 mm |
| MAFSAL DİŞİ 1 | M22 x 1,5 mm |