VITES KOLU TAMİR TAKIM
- Ürün Adı
- VITES KOLU TAMİR TAKIM
- Ürün No
- 252 44 003
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580071359
- Ağırlık (kg)
- 0.3500
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0009814531 |
| MERCEDES | 3852681474S1 |
| MERCEDES | 0019813931S1 |
| MERCEDES | 0019813931 |
| MERCEDES | 0009815531 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| YÜKSEKLİK | 120 mm |
| İÇ ÇAP | Ø8 mm |
| ÇAP | Ø42 mm |
Diğer Ürünler