VITES KOLU TAMİR TAKIMI
- Ürün Adı
- VITES KOLU TAMİR TAKIMI
- Ürün No
- 252 44 001
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580071335
- Ağırlık (kg)
- 0.4800
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 3852681474SP |
| MERCEDES | 3852681474S |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| Ax | 98 mm |
| UZUNLUK | 120 mm |
| İÇ ÇAP | Ø8,5 mm |
| ÇAP | Ø42 mm |