AMORTISÖR LASTİĞİ
- Ürün Adı
- AMORTISÖR LASTİĞİ
- Ürün No
- 400 00 012
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580188651
- Ağırlık (kg)
- 0.0400
- Kutu İçi Miktar
- 10
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| DAF | 0698429 |
| IVECO | 93159597 |
| VOLVO | 1698046 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| YÜKSEKLİK | 40 mm |
| İÇ ÇAP | Ø25 mm |
| ÇAP | Ø40 mm |