AMORTISÖR LASTİĞİ
- Ürün Adı
- AMORTISÖR LASTİĞİ
- Ürün No
- 400 11 001
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580188767
- Ağırlık (kg)
- 0.0390
- Kutu İçi Miktar
- 10
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| DAF | 693310 |
| DAF | 0119140 |
| RVI | 7401134962 |
| VOLVO | 308852 |
| VOLVO | 1134962 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| YÜKSEKLİK | 25,5 mm |
| İÇ ÇAP | Ø24,5 mm |
| ÇAP | Ø48 mm |