ROT KOLU KISA
- Ürün Adı
- ROT KOLU KISA
- Ürün No
- 297 11 439
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580093160
- Ağırlık (kg)
- 5.5000
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0034605105 |
| MERCEDES | 0024607805 |
| MERCEDES | 0024607705 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 36 mm |
| UZUNLUK | 916 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 24 mm |
| BÜYÜK KONİK | 28,8 mm |