ROT KOLU KISA
- Ürün Adı
- ROT KOLU KISA
- Ürün No
- 297 00 105
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580077368
- Ağırlık (kg)
- 9.1500
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 3988704 |
| VOLVO | 20393069 |
| VOLVO | 1075663 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 52 mm |
| UZUNLUK | 820 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 23,94 mm |
| BÜYÜK KONİK | 28,8 mm |