ROT KOLU KISA
- Ürün Adı
- ROT KOLU KISA
- Ürün No
- 297 00 387
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580077535
- Ağırlık (kg)
- 3.7500
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MAN | 85466106001 |
| MAN | 81466106724 |
| MAN | 85466106201 |
| MAN | 85466106030 |
| MAN | 85466106102 |
| MAN | 81466106725 |
| MAN | 81466106001 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BÜYÜK KONİK | Ø15,5 mm |
| UZUNLUK | 785 mm |
| BORU ÇAPI | 32 mm |