ROT BAŞI
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MAN | 81953010388 |
| MAN | 81953016321 |
| MAN | 81953010077 |
| MAN | 81953016134 |
| MAN | 81953016142 |
| MAN | 81953016303 |
| DAF | 608530 |
| IVECO | 42491937 |
| IVECO | 42480024 |
| RVI | 5000807554 |
| RVI | 5000814097 |
| RVI | 5001860123 |
| RVI | 5000514097 |
| RVI | 5001844136 |
| VOLVO | 1517452 |
| VOLVO | 1190778 |
| VOLVO | 1518142 |
| VOLVO | 1517449 |
| MERCEDES | 0003406252 |
| MERCEDES | 0003300335 |
| MERCEDES | 0003300635 |
| MERCEDES | 0003302410 |
| MERCEDES | 0003306735 |
| MERCEDES | 0003308535 |
| MERCEDES | 0003308735 |
| MERCEDES | 0004633229 |
| MERCEDES | 27190250000 |
| MERCEDES | 0003382410 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| MAFSAL DİŞİ 1 | M24 x 1,5 mm RHT |
| BÜYÜK KONİK | 20,2 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 18,15 mm |
| UZUNLUK | 95 mm |