ROT KOLU KISA
- Ürün Adı
- ROT KOLU KISA
- Ürün No
- 297 00 555
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580078174
- Ağırlık (kg)
- 3.9000
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 6777855 |
| VOLVO | 6791948 |
| VOLVO | 3124594 |
| VOLVO | 31244809 |
| VOLVO | 3124480 |
| VOLVO | 20400909 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 30 mm |
| UZUNLUK | 933 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 19,95 mm |
| BÜYÜK KONİK | 22,2 mm |