ROT BAŞI
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| IVECO | 42487165 |
| IVECO | 8558527 |
| IVECO | 93194626 |
| VOLVO | 1696919 |
| MERCEDES | 0003301235 |
| MERCEDES | 0003307535 |
| MERCEDES | 0003309735 |
| MERCEDES | 0003309935 |
| MERCEDES | 0003383429 |
| MERCEDES | 0003383529 |
| MERCEDES | 6313300535 |
| MERCEDES | AL38645 |
| MERCEDES | X5424102 |
| MERCEDES | 0023301335 |
| DEUTZ | 02311220 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| UZUNLUK | 105 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 19,95 mm |
| BÜYÜK KONİK | 22,2 mm |
| MAFSAL DİŞİ 1 | M24 x 1,5 mm RHT |