ROT KOLU KISA
- Ürün Adı
- ROT KOLU KISA
- Ürün No
- 297 00 561
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580078204
- Ağırlık (kg)
- 7.0000
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 85114190 |
| VOLVO | 1075006 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 52 mm |
| UZUNLUK | 797 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 23,94 mm |
| BÜYÜK KONİK | 28,8 mm |