ROT KOLU KISA
- Ürün Adı
- ROT KOLU KISA
- Ürün No
- 297 00 677
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580078600
- Ağırlık (kg)
- 9.0000
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| IVECO | 4793166 |
| IVECO | 4834041 |
| IVECO | 04793166 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 48 mm |
| UZUNLUK | 950 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 27,1 mm |
| BÜYÜK KONİK | 30,2 mm |