ROT KOLU UZUN
- Ürün Adı
- ROT KOLU UZUN
- Ürün No
- 297 00 687
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580078648
- Ağırlık (kg)
- 6.3000
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 6883300003 |
| MERCEDES | 6883300103 |
| MERCEDES | 6703300603 |
| MERCEDES | 6703300003 |
| MERCEDES | 6693300403 |
| MERCEDES | 6693300503 |
| MERCEDES | 6703300103 |
| MERCEDES | 6703300303 |
| MERCEDES | 6703300203 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 36 mm |
| UZUNLUK | 1504 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 19,95 mm |
| BÜYÜK KONİK | 22,2 mm |