ROT BAŞI
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| ISUZU | 3777789331 |
| IVECO | 8408373 |
| IVECO | 93194627 |
| IVECO | 7984276 |
| IVECO | 07984276 |
| IVECO | 08558524 |
| IVECO | 2966396 |
| VOLVO | 1696920 |
| MERCEDES | 0003307635 |
| MERCEDES | 0013300035 |
| MERCEDES | 0003309835 |
| MERCEDES | 0003301335 |
| MERCEDES | 0023301435 |
| MERCEDES | X5425103 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| KÜÇÜK KONİK | 19,95 mm |
| UZUNLUK | 105 mm |
| MAFSAL DİŞİ 1 | M24 x 1,5 mm LFT |
| BÜYÜK KONİK | 22,2 mm |