ROT KOLU UZUN
- Ürün Adı
- ROT KOLU UZUN
- Ürün No
- 297 00 710
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580078808
- Ağırlık (kg)
- 5.1000
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 3163300703 |
| MERCEDES | 3163300603 |
| MERCEDES | 3163300503 |
| MERCEDES | 3163300203 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 36 mm |
| UZUNLUK | 1364 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 18,15 mm |
| BÜYÜK KONİK | 20,2 mm |