ROT BAŞI
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MAN | 81953010078 |
| MAN | 81953016141 |
| MAN | 81953016304 |
| MAN | 81953010076 |
| MAN | 81953016322 |
| RVI | 5000807553 |
| RVI | 5000814096 |
| RVI | 5001860124 |
| RVI | 5001844135 |
| VOLVO | 1517448 |
| VOLVO | 1517488 |
| MERCEDES | 0003300235 |
| MERCEDES | 0003300735 |
| MERCEDES | 0003306835 |
| MERCEDES | 0003308635 |
| MERCEDES | 0003308835 |
| MERCEDES | 0004607348 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| UZUNLUK | 95 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 18,15 mm |
| BÜYÜK KONİK | 20,2 mm |
| MAFSAL DİŞİ 1 | M24 x 1,5 mm LFT |