ROT KOLU UZUN
- Ürün Adı
- ROT KOLU UZUN
- Ürün No
- 297 01 520
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580079942
- Ağırlık (kg)
- 9.3000
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 3583300803 |
| MERCEDES | 3583300703 |
| MERCEDES | 3583300003 |
| MERCEDES | 3443307103 |
| MERCEDES | 3273300803 |
| MERCEDES | 3273300403 |
| MERCEDES | 3273300303 |
| MERCEDES | 3273300103 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 40 mm |
| UZUNLUK | 1560 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 19,95 mm |
| BÜYÜK KONİK | 22,2 mm |