ROT KOLU KISA
- Ürün Adı
- ROT KOLU KISA
- Ürün No
- 297 02 135
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580080634
- Ağırlık (kg)
- 8.1500
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 3988710 |
| VOLVO | 3988708 |
| VOLVO | 20393079 |
| VOLVO | 1628635 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 50 mm |
| UZUNLUK | 805 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 23,94 mm |
| BÜYÜK KONİK | 28,8 mm |