ROT KOLU UZUN
- Ürün Adı
- ROT KOLU UZUN
- Ürün No
- 297 03 634
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580081730
- Ağırlık (kg)
- 5.6500
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MAN | 81467116728 |
| MAN | 81467116717 |
| MAN | 81467106866 |
| MAN | 81467106865 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 30 mm |
| UZUNLUK | 1555 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 18,15 mm |
| BÜYÜK KONİK | 20,2 mm |