ROT KOLU UZUN
- Ürün Adı
- ROT KOLU UZUN
- Ürün No
- 297 03 637
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580081761
- Ağırlık (kg)
- 6.5000
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 67711200 |
| VOLVO | 6771120 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 32 mm |
| UZUNLUK | 1465 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 19,95 mm |
| BÜYÜK KONİK | 22,2 mm |